Motif Kart Deponuzu Daha Ekonomik Doldurur

%3 İndirim

PO Kampanya Başvuru
Positive Card Kayıp/Çalıntı

PETROL OFİSİ

Kampanya kapsamında Motif Kartınız ile tanımlanmış Positive Kartınızı kullanarak aldığınız benzin ve dizel akaryakıt alımlarında %3 indirim imkanı sağlar.

Kampanyadan yararlanmak için Motif Kartınızın aktivasyonunu yaptırmış olmanız gerekmektedir.

Motif Kart ve Petrol Ofisi kampanya tarihlerinde güncelleme yapma hakkı mahfuzdur.

Motif Kart ve Petol Ofisi kampanya ve katılım şartlarında değişiklik yapabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanacağım:

1.Adım: Petrol Ofisi istasyonlarından Positive Card’ınızı alınız ve kartı adınıza SMS veya https://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/online-islemler üzerinden aktive ediniz. Positive Cardınızı SMS ile aktif etmek için mesaj bölümüne AKTIF boşluk 16 Haneli Kart Numaranız Boşluk Ad ve Soyadınızı da yazarak 7627 ye mesaj olarak gönderin.

2.Adım: Positive Card’nızı Petrol Ofisisi istasyonlarındaki pos cihazlarından 3D işlem güvencesi ile veya https://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/ode-gec/ode-gec-nedir alanında kredi kartınız ile eşleştiriniz.

3.Adım: Positive Kart Numaranızı Motif Kart sayfasından Petrrol Ofisi kampanyalar bölümünden (link eklenecek) Motif Karta eşleştirerek %3 lük indirim hakkınızı tanımlayınız.

Yasal Açıklamalar:

%3 indirim kampanyası sadece Motif Kart sistemine kayıtlı Memur- Sen üyelerinin ÖDE-GEÇ anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından Motif Kart internet sayfası üzerinden kayıt edilmiş ÖDE-GEÇ tanımı yapılmış Positive Card ile yapacakları akaryakıt(Benzin veya motorin) alımlarında gerçerlidir.

%3 İndirim PO/Gaz alımlarında geçerli değildir.

%3 indirim uygulaması ÖDE-GEÇ anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt pompa litre satış fiyatı üzerinden %3 indirim uygulanarak yeni indirimli litre satış fiyatı üzerinden satış yapılmak suretiyle uygulanır.

%3 indirim uygulaması Petrol Ofisi’ne ait başka kampanya/indirimlerle birleştirilemez.